Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

NASI SPORTOWCY


 

Zapraszamy do współpracy sportowców, trenerów i kluby sportowe wszystkich kategorii. 

Oferujemy indywidualną opiekę dietetyka z możliwością sponsoringu, w celu wzmocnienia i poprawienia ogólnej wydolności, ze szczególnym ukierunkowaniem na poprawę kondycji w poszczególnych dyscyplinach.

Kontakt: Grażyna 505099446 

Dorota Skiba na zdjęciu z trenerem Mirosławem Wierzbickim. Czołowa zawodniczka CWKS Resiovia Rzeszów specjalizująca się w skokach płaskich. Rekordy życiowe: trójskok 12,28m, skok w dal 5,78m. Reprezentantka woj. podkarpackiego na Mistrzostwach Polski Juniorów, Młodzieżowych Mistrzostwach Polski, Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów i Seniorów. Skoki trenuje od 3 lat, wcześniej specjalizowała się w akrobatyce sportowej, gdzie wielokrotnie stawała na podium międzynarodowych i ogólnopolskich zawodów.

Kolejnym sportowcem jest Jarek Skiba (ZKS Izolator Boguchwała)

Jarek Skiba - piłkarz, piłkę nożną trenuje od ponad 15 lat. Na co dzień występujący w 3 ligowym klubie ZKS Izolator Boguchwała. Poza tym mogący pochwalić się halowymi sukcesami takimi jak Brązowy i Srebrny medal Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu, a także mistrz oraz vice mistrz w typach Uniwersytetów. Ponadto vice mistrz Polski 2013 w turnieju Regions Cup.

ARKADIA KLINIKA DIETETYKI,
REHABILITACJI I DIAGNOSTYKI
LABORATORYJNEJ

ul. Legionów 5/2
35-111 Rzeszów

Rejestracja telefoniczna

w godz. 10.00-17.00
tel. 505099446

skype: arkadiaklinika

 

Poleć nas:

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?